Ziņas

KURJERA PAKALPOJUMI🚚📦

KURJERA PAKALPOJUMI🚚📦

Mēs piedāvājam mūsu klientiem: 1) Saņemt savu preci veikalā. 2) Ar VENIPAK kurjeru līdz Jūsu namdurvīm. 3) Zvanīt uz 22512276 un vienoties par citu piegādes/saņemšanas veidu

Lasīt vairāk →


PASŪTĪJUMA LAPAS AIZPILDĪŠANA 📔✍🏽

PASŪTĪJUMA LAPAS AIZPILDĪŠANA 📔✍🏽

 Sadaļā "Pasūtījuma lapa" Jums ir iespēja veikt pasūtījumu ar visām sev nepieciešamām precēm, kuras nav pieejamas mūsu internetveikalā.(Par preču pieejamību veikalā, sazināties telefoniski-22512276) 1. Aizpildiet visus vajadzīgos logus, tai skaitā vai būs nepieciešams kurjers, vai pats brauks uz veikalu pēc preces. 2. Mēs izveidosim rēķinu apmaksai un nosūtīsim to uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. 3. Kad pasūtījums būs sakomplektēts, mēs izsūtīsim apstiprinājuma SMS par preces saņemšanu.

Lasīt vairāk →


KĀ IEPIRKTIES E-JILLS?💻💡

KĀ IEPIRKTIES E-JILLS?💻💡

1. Klients ieliek grozā vēlamos pirkumus. 2. Aizpilda "Grozā" nepieciešamos laukus, lai var izveidot Jums rēķinu. 3. Apmaksu veic ar: Paysera maksāšanas platformu (Jūs tiksiet novirzīts uz savu internetbanku groza satura apmaksai) 4. Kad apmaksa veikta, saņemsiet apstiprinājuma SMS  [aplūkot šeit] uz norādīto telefona numuru. Tad varat doties uz mūsu veikalu un saņemt* savu pasūtījumu, uzrādot saņemto SMS pārdevējam. 5. Jūsu pasūtījumam līdz 14.99€ tiek piemērota apkalpošanas maksa 1€. No 15.00€ apkalpošanas maksa netiek piemērota. *Līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam.  

Lasīt vairāk →